Hakkımızda

Türkiye’de alanında
lider bir firma.

En üst düzey kullanım güvenliği için tüm ürünlerimiz “Alev Yürütmez” özelliğe sahiptir. Bu tam kapsamlı bir işyeri güvenliği sağlar. Herhangi bir şekilde aleve maruz kalan pvc şeritlerimiz, alev kaynağından bağımsız olarak kendi kendine söner.

Bu yangın tehlikesine karşı ürünlerimizin kalitesini göstermektedir. Güneşe Dayanıklılık; PVC Şeritlerin genel kullanım alanı dış kapılardır ve dış kapıların birçoğu doğrudan güneş ışığı almaktadır. Tüm ürünlerimiz, doğrudan güneş alan yerlerde kullanıma uygundur ve güneşten gelen ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlayan kimyasal maddeler içermektedir.

Gıdaya Uygunluk; Gıda üretim alanlarında kullanılan ürünlerin eğer doğrudan gıdalar ile teması varsa aranan bir özelliktir. Tüm pvc şerit ürünlerimiz, sadece en üst düzey kalitede hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Gıda tesislerinde kullanıma uygundur. İş ve İşçi Güvenliği; Bugün iş güvenliği çok önemli bir hale gelmiştir. İş kazası sonucu ölümlü veya yaralanmalı kazalara karşı alınacak önlemler, hem işveren hemde çalışanlar açısından birinci öncelik olmalıdır. PVC Şeritlerin kullanıldığı yerlerde, özellikle araç geçişi olan bir yerse pvc şeritlerin şeffaflığı çok önemlidir.

Eğer araç geçişi olan bir kapıda kullanılacaksa, çok özel bir alan değilse bizim önerimiz kesinlikle şeffaf pvc şeritler olacaktır. Bu sayede araç geçişi anında pvc şerit perde arkasında bir çalışan olup olmadığı operatör tarafından kolayca farkedilebilir. PVC Şeritlerin Kullanımı; PVC Şerit Perde uygulamalarında kullanılan pvc şeritler, belli bir kullanım süresi sonunda yıprandığında veya eskidiğinde yenilenmelidir. Bu yenileme işleminde bizim önerimiz sadece eskiyen pvc şeritlerin yenilenmesidir.

Eğer mevcut bir pvc perdeniz varsa ve eskiyen şeritleri yenilemek istiyorsanız, rulo halinde pvc şerit ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Eğer ilk kez pvc perde yaptıracaksanız, rulo halinde pvc şeritleri kullanmanız biraz zor olacaktır. Bunun yerine size komple askı sistemi ile birlikte, hiç fire vermeden ve tamamen montaja hazır halde “PVC Şerit Perde” ürünümüzü öneririz.