• fullslide1
  PVC Perde Üretimi
  Isı, kuş, ses ve uçan haşerelere karşı etkili izolasyon.
 • fullslide1
  PVC Bölme Sistemleri
  Tesisinizi, işyerinizi kolayca ve ekonomik bir şekilde bölümlere ayırın!
 • fullslide1
  PVC Şerit Kapılar
  Büyük kapılarda etkili izolasyon elde edebilirsiniz.

Türkiye' nin PVC Şerit Kapı Üreticisi
Saran PVC Şerit Kapı Sistemleri

PVC Perdeler; Yapı endüstrisi tarafından keşfedilmiş, dış kapılar ve iç ortamlarda sağladığı yüksek etkili izolasyon ile uzun yıllardır kullanım alanı bulmuş çok etkili bir üründür. uztüm kapılarda en iyi izolasyon için en çok tercih edilen üründür.  Şirketimiz, İstanbul’ da bulunan merkez atölyesi ile Türkiye’ nin en büyük pvc şerit kapı üreticilerinden bir tanesidir.

Yapı sektöründe yoğun bir şekilde kullanılan ve boyut fark etmeksizin büyük, küçük her tip kapıda en iyi izolasyonu sağlayan tek ürün pvc şerit kapılardır. Özellikle sürekli açık kalması gereken büyük boyutlu fabrika kapılarında kullanıldığında, kışın soğuk ve yazın da sıcak havanın içeriye girmesini önleyerek tesislerin ısıtma ve soğutma maliyetlerini ciddi oranda azaltır. Bunun haricinde pvc şerit kapıların sayısız kullanım alanı ve yararı bulunmaktadır. Lütfen daha detaylı bilgi için “PVC Şerit Kapı Kullanım Alanları” sayfamıza göz atınız.

Saran’dan Bilgiler ve Haberler

Haber yazısı başlık örnek 2

İngiltere' de büyük bir fastfood zinciri için ürettiğimiz 100 adet düşük ısıya dayan

GÖRÜNTÜLE

Haber yazısı başlık örnek

Türkiye' nin en bilinen perakende zincilerinden bir tanesine ait yeni açılan mağazaların mal kabul kapıl

GÖRÜNTÜLE

PVC Perde Ürünleri Alırken
Dikkat Etmeniz Gerekenler.

 • Özel Metal Askı Sistemi Var mı?
 • Kolay Monte Edilebilir Yapıda mı?
 • Gerçekten Bir Üreticiden PVC Perde Aldığınıza Emin misiniz?

PVC Şerit Kapı alırken veya yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta metal askı sistemi olup olmadığıdır.

Maalesef ülkemizde her alanda olduğu gibi pvc şerit kapı alanında da tüketiciyi yanıltan, maliyeti düşürmek için metal askı sistemi olmadan ürün satmaya çalışanlar bulunmaktadır. Fiyatı verirken, askı sistemi varmış izlenimi veren fakat pvc şeritleri sadece vidalar ile sabitleyen bu kişiler ciddi bir haksız kazanç elde etmektedir.

Özellikle son yıllarda aldığımız en yoğun şikâyet bu yöndedir.

Pek çok mağdur ettikleri müşteri bizi arayarak sonradan metal askı sistemlerimizden satın almak zorunda kalmaktadır. Bu durumda maalesef aslında ucuza aldıklarını zannettikleri ürünler daha pahalıya mal olmaktadır.

Bu nedenle sonrasında mağdur olmamanız adına, fiyat aldığınız yerlerden “Özel Geçmeli Metal Askı Sistemi” olup olmadığına dair mutlaka taahhüt alınız.

PVC Şerit Kapıların Montajı Nasıl Yapılır?

Endüstriyel bir ürün olan pvc şerit kapıların montaj işlemi, üretici veya satıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Özellikle sabit tipte olan pvc şerit kapıların montajı son kullanıcılar için oldukça zahmetli olabilmektedir.

Saran PVC Şerit Kapıların en önemli özelliklerinden biri modüler yapıda olmaları ve montajının herkes tarafından kolayca yapılabilmesidir.

Ölçüsü ne olursa olsun, matkapla vida sıkabilen bir kişi Saran PVC Şerit Kapı ürünlerinin montajını tek başına kolaylıkla yapabilmektedir.

Bu konuda herhangi bir tereddütünüz olursa veya teknik destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saran, İstanbul’ da ki tek gerçek PVC Perde üreticisidir.

Üretici gibi görünen, müşterileri mağdur eden merdiven altı satıcılara karşı dikkatli olunuz.

PVC Perde satın almadan önce, eğer mümkün ise satıcının varsa deposunu, atölyesini ve ofisini mutlaka ziyaret ederek gerçekten üretici veya merdiven altı satıcı olup olmadığını kontrol ediniz.

Unutmayın, sadece bir telefon numarası üzerinden satış yapan ve gerçekte herhangi bir gerçek adresi bulunmayan veya merdiven altı satış yapan bir yerden ürün aldığınızda, bu ürünün kalitesi şüpheli olacaktır, ayrıca sonrasında herhangi bir teknik destek almanız da mümkün olmayabilir.